Lafy.com

Sıkça Sorulan Sorular

S: Özel (fotoğraf veya yazı baskılı) ürün siparişini nasıl verebilirim?

C: Özel ürün siparişi için sitemizde bulunan kendin tasarla bölümünden özelleştirmek istediğiniz ürünü (Tişört,Sweatshirt,Kupa bardak,Saat Vs.) seçip dilerseniz hazır tasarımlarımızdan birini, dilerseniz de bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda bulunan bir görseli yükleyebilir ve istediğiniz şekilde ürün üzerinde ayarlamalar yapabilirsiniz. Ön izlemesini sağladığınız tasarımınızı kayAdet butonu ile siparişe çevirebilirsiniz. Hazırladığınız tasarım bize otomatik olarak ulaşacak ve tam istediğiniz gibi üretimi sağlanıp size gönderilcektir.

S: Kargo ile gönderim yapılıyor mu?

C: Evet, tüm Türkiye'ye Mng kargo ile gönderim yapmaktayız.

S: Siparişimde ki tutarı nasıl ödeyebilirim?

C: Sipariş tutarını, anlaşmalı olduğumuz iyzico firmasının güvenlik tedbirleri ile kredi kartınız ile sitemizden sıfır risk ile, sipariş ekranlarında verilen hesap numarasına havale ile veya kargo çalışanına paketiniz geldiğinde nakit olarak kapıda veya kargo şubesin de ödeyebilirsiniz.

S: Kapıda ödeme hizmet ücreti nedir?

C: Kapıda ödeme hizmet ücreti, kargo şirketinin sipariş teslimatı anında ürün bedelinin tahsil etme ve sonrasında ücretin bize transfer süreçleri için aldığı güven bedelidir.

 

saygılarımızla.

  Lafy.com

Bonus Maximum Paraf Advantage Axess World Visa Master Card

Lafy.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır